Hakkımızda

 

Hikayemiz, alerjisi olan çocukları için anti alerjik, sağlıklı aynı zamanda konforlu bir yorgan arayışı ile başladı, bütün dünyada organik yapısı, anti alerjik olması dışında benzersiz konforuyla en kaliteli yorgan kabul edilen ipek yorgan'ın Türkiye'ye getirilmesi ile devam etti.

 

İpek yorgan başta olmak üzere ipek tekstil ve doğal tekstil ürünlerinde uzmanlaşan firmamız, ev tekstil ürünlerinin toptan ve perakende satışını yapmaktadır.

 

Laila ipek yorgan markasıyla yüksek standartlarda üretilen ipek yorgan, ipek yastık, saf ipek nevresimler Türkiye'de firmamız tarafından satılmaktadır. Amacımız en kaliteli ipek yorgan ve ipek ev tekstil ürünlerini sunmaktır.

 

Talebinize göre size özel ölçülerde, ipek yastık, ipek nevresim ve ipek yorgan hazırlanabilmektedir. Kurumsal bayilik ve toptan satış talepleriniz için bizimle temasa geçebilirsiniz.

 

%100 müşteri memnuniyeti hedefiyle yola çıkan firmamız teslimattan sonra 14 gün koşulsuz ürün iadesi garantisi vermektedir.

 

Ürün satışlarımız www.ipekshop.com e-ticaret sitemiz üzerinde yapılmaktadır.

 

Vizyonumuz: İpek yorgan ve tüm ipek ürünlerin yaygın olarak tanınması ve kullanılmasıdır.

 

Misyonumuz: Müşteri memnuniyetinden ve kaliteden taviz vermeden en iyi ürünleri, en iyi fiyatla sunmaktır.

 

Değerlerimiz

 

Saygı: Çalışma arkadaşlarımıza, müşterilerimize, tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza saygılı ve duyarlı davranırız.

 

Dürüstlük: Davranışlarımızın temelini dürüstlük, adalet ve güvenilirlik oluşturur. Yüksek ahlaki değerlere her durumda bağlıyız.

 

Müşteri memnuniyeti: Müşterilerimiz beklentilerine kalite ile  karşılık vermek önceliğimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini sürekli daha iyi anlamaya çalışırız.

Copyright © 2017 Aksen Tekstil | Tüm hakları saklıdır.