Bebekler için ipek yorgan

 

Laila ipek bebek yorganı, diğer yorganlara göre önemli avantajlara sahiptir. Laila ipek yorgan, bilinen en kaliteli ve sağlıklı yorgandır.

 

 

Diğer yorganların bir veya bir kaçına sahip olduğu; organik, terletmeyen, anti alerjik, konforlu, güvenli gibi özelliklerinin hepsi sadece ipek yorgan'da bulunmaktadır.

 

İpek'i oluşturan doğal proteinlerden biri olan Sericin, ev tozu akarının barınmasını engelleyen eşsiz bir doğal özelliği bulunmaktadır. Bu özelliği nedeniyle bütün dünyada ipek ürünler alerjisi olanların ilk tercihidir.

 

Ürünlerimizde %100 yıkanabilir doğal ipek kullanılmıştır. Bu nedenle Laila ipek yorgan'ı 30 derece sıcaklıkta elde veya makinede güvenle yıkayabilirsiniz.

 

İpek yorgan, klasik yorganların aksine terletmeyen yapıdadır. İpek yorgan içinde kullanılan ipeğin kat kat yorganın içine konulması nedeniyle mükemmel bir hava geçişli yapıdadır. Bu nedenle ince yapılarına rağmen ipek yorgan çok iyi ısıtır fakat terletmez.

 

Çocuklar, vücut sıcaklıklarını yetişkinler gibi kolaylıkla dengeleyemezler. Bu nedenle gece terleyerek üstlerini açarlar ve üşürler.

 

Laila ipek bebek yorganı kullanan bebekler ise hafif yapısı, terlemeye neden olmayan hava geçirgen yapısı nedeniyle üstlerinde bir ağırlık hissetmezler, ve üstlerini çok daha az açma ihtiyacı hissederler.

Copyright © 2017 Aksen Tekstil | Tüm hakları saklıdır.